ELECTRONIST 2014 - 3. Elektronik Komponent, Güç Kaynakları ve Gömülü Sistemler Fuarı

Online Davetiye
Başlangıç Tarihi:25.09.2014
Bitiş Tarihi :28.09.2014
Yer :İstanbul Fuar Merkezi
Düzenleyen :Marmara Fuarcılık
Şehir :İSTANBUL
Davetiye Son Kayıt Tarihi : 29.09.2014
Etkinlik Bilgisi
ELECTRONIST - Elektronik Komponent, Güç Kaynakları ve Gömülü Sistemler Fuarı, 25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör firmaları ile kullanıcılarını, tüm ilgili ve profesyonellerini üçüncü defa bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Günümüzde hayatımızın her alanına girmiş elektronik sistemler, bugün tartışmasız her kesim tarafından kullanılmaktadır. Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde kullanımı bir zorunluluk halini almış her türlü elektronik cihazın, bilgisayarların, telekomünikasyon araçlarının hepsinde kullanılan parçalar Electronist Fuarı’nda bir arada yer almaktadır. Bir elektronik sistemin tamamlanması için ihtiyaç duyulan her türlü yarı mamulü üreten, satan veya onun distribütörü olan firmalar ile bu ürünlerin alıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren Electronist Fuarı, ülkemizde alanının tek etkinliğidir. Bu vazgeçilmez ürünlerin bir arada sergilendiği ve Türkiye’de bu kapsamda düzenlenen tek fuar olan Electronist Fuarı’nda, ziyaretçiler farklı birçok ürünü bir arada bulup karşılaştırma yapabilme şansına sahip olacaklardır.

Sektörlerindeki ürünlerin, en son teknolojik gelişmelerin, dünyadaki trendlerin ve son uygulamaların sergilendiği Electronist Fuarı, ilk yılından itibaren sadece yerel değil, aynı zamanda uluslararası bir fuar niteliğinde düzenlenmeye devam ediyor.

Düzenlendiği ilk yıldan beri, Türkiye’nin yarı mamulü son mamul haline getirmedeki üretim gücünün yanı sıra, gerek Türkiye’nin gerekse de çevre ülkelerin hızlı büyüme grafiği nedeniyle, tüm bölgede sektör firmaları tarafından ilgi ile izlenen bir fuar olan Electronist, geçtiğimiz yıl dört gün süresince 45 ülkeden 17.976 profesyonel tarafından ziyaret edildi. Sizleri de, Komponentler, Güç Kaynakları ve Gömülü Sistemler ile ilgili ürünlerin sergileneceği, sektörün bu en önemli buluşmasında,

Mevcut pazarınızı güçlendirmek, Yeni pazarlara açılmak, yeni alıcılarla tanışmak, Gelişmekte olan bölge ülkelerinde faaliyet göstermeye başlamak, Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve ulaştırmak için,

değerli firmanızı temsilen yerinizi almaya bekliyoruz…
Organizator : Marmara Fuarcılık
Adres : Değirmenbahçe Cd Üçler İş Merkezi No:28, Yenibosna/İstanbul
Tel : (0212) 503 3232
Fax :
E-mail : admin@marmarafuar.com.tr
Web : http://www.marmarafuar.com.tr

Fuarda Sergilenen Hizmet ve Ürünler

  • Elektronik Dizaynlar
  • Sensör
  • Test ve Ölçü Sistemleri
  • Yarı İletkenler
  • Elektronik Komponent ve Güç Kaynakları
  • Gömülü Sistemler
  • Gösterim Sistemleri