ANKIROS 2014 - 12.Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

Online Davetiye
Başlangıç Tarihi:11.09.2014
Bitiş Tarihi :13.11.2014
Yer :İstanbul Fuar Merkezi
Düzenleyen :Messe Frankfurt Istanbul Ltd. Şti. & Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.S
Şehir :İSTANBUL
Etkinlik Bilgisi
ANKIROS Fuarının amacı teknolojik gelişmelerin, ürünlerin ve servislerin sergileneceği, iş gelişimi ve Türkiye'ye yatırım olanaklarının sağlanacağı bir platform yaratmaktır.

Fuar, katılımcılarına; ürünlerini ve hizmetlerini sergileme, rakip firmaları yakından takip edebilme fırsatı sunarken; ziyaretçilerine de endüstrinin gelişimini ve potansiyelini takip etme, yeni ürün ve hizmetlerle birlikte yeni acenteleri ve dağıtım kanallarını tanıma, yeni iş ilişkileri kurma, yeni kaynaklar bulmanın yanı sıra, çeşitli ürün ve hizmetleri fiyat ve özellikleri açısından karşılaştırma ve tek bir platformda yüzlerce tedarikçi firma ve temsilcileriyle yüz yüze görüşme imkanını verecek.

ANKIROS 2014 “12.ULUSLARARASI DEMİR-ÇELİK VE DÖKÜM TEKNOLOJİLERİ, MAKİNA VE ÜRÜNLERİ İHTİSAS FUARI” Avrasya Bölgesi’nin tüm tedarik zinciri ile ilgili ürün ve teknolojiler, döküm, demir-çelik üretimi ve işleme alanında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar tarafından değerli iş fırsatları yaratmak amacıyla sergilenecek.

Fuar süresince, döküm ve demir-çelik sektörünün tedarikçi firmaları tarafından, fırın, refrakter, test ve analiz cihazları, döküm makinaları, kum hazırlama sistemleri gibi çeşitli makina, ekipman, teknoloji ve hizmetin yanı sıra, demir-çelik üretimi için gerekli hammadde, metal yükleme sistemleri, refrakter ve yalıtım malzemeleri, fırınlar, metalurji tesisleri ve haddehaneler için çeşitli donanımlar, kontrol ve etiketleme donanımları da sergilenecek.

Demir-Çelik Üreticileri ve Çelik Servis Merkezleri Özel Bölümü Ülkemizin toplam ihracatı içinde büyük önem taşıyan demir-çelik sektörünün önde gelen üreticileri ve çelik servis merkezleri için ilki 2012 yılında oluşturulan demir-çelik özel holü, sergilenen teknoloji, hizmet ve ürünlerin kapasitesi arttırılarak 2014 yılında da kurulacak.

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2012 Verileri Katılımcı Sayısı: 39 ülkeden 319’u yerel, 526’sı yabancı toplam 845 katılımcı Ziyaretçi Sayısı: 71 ülkeden 15.750 ziyaretç